Ana sayfa

Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd

şirket Profili

                                            Çin Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd şirket Profili 0

 

1997 yılında kurulan Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd, esas olarak alüminyum ve PVC açık açıklıklı çadır yapı sisteminin tasarımı, üretimi, satışı ve kiralanmasıyla uğraşmaktadır.Liri Tent, büyük sergiler, festivaller, etkinlik etkinlikleri, spor ve depolama için her türlü geçici alan talebini esnek dış mekan mobil yapıları sağlayarak karşılamaya odaklanır.20 yılı aşkın denemeler ve zorluklarla çadır üretiminin öncüsü olan Liri Tent, “Yüksek Teknoloji Şirketi” ödülüne layık görüldü.Liri Çadır Xinqing Bilim ve Teknoloji Endüstri Parkı, Zhuhai, Çin'de bulunuyor.Şirket, 300 milyon RMB toplam varlığa, 500'den fazla çalışana ve 121.600 m2 fabrika inşaat alanına ulaştı.Ayrıca ABD, Afrika, Tayland, Pekin, Guangzhou, Şanghay ve Changsha'da şubeleri bulunmaktadır.

 

                                             Çin Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd şirket Profili 1


Çadır sektörünün lider firmalarından biri olan Liri, inovasyon ruhu ile hızlı gelişimi sürekli desteklemektedir.Liri Çadır Almanya TÜV ISO9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi, ISO14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi, OHSAS18001:2009 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi'ni kazandı.Liri, 2007 yılında 7s Üretim Yönetim Sistemini, 2008 yılında ERP sistemini, 2012 yılında Barkod Yönetim sistemini devreye alarak gelişmiş yazılım sistemi ile kurumsal kaynakların makul ve verimli bir şekilde tahsisini gerçekleştirdi. Liri ayrıca robotik kaynak merkezi, CNC alüminyum profil işleme konusunda öncüdür. merkezi, CNC PVC kesme makineleri ve Alman ithal otomatik PVC kumaş yıkama makinesi.Bu ekipmanların tümü üretim verimliliğini artırır.

 

                                             Çin Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd şirket Profili 2

 

Üstün üretim teknikleri ve çekirdek çadır teknolojilerine hakim profesyonel mühendis ekibi ile Liri Tent, düzinelerce ulusal buluş patenti aldı, 45 çadır serisi 359 tek üründen oluşan bir ürün hattı geliştirdi.

 

                                             Çin Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd şirket Profili 3

 

20 yılı aşkın bir süredir, yüksek kaliteli ve güvenli çadır ürünlerinin yanı sıra verimli, esnek ve çeşitlendirilmiş hizmetleriyle Liri Tent, dünyanın her yerindeki müşterilerden büyük itibarlar kazandı.Liri Çadır ürünleri 120'den fazla ülke ve bölgeye ihraç edilmiş ve 18 yıl üst üste çadır ihracatında lider konumunu korumuştur.Liri Tent, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok sayıda yerel ve uluslararası etkinliğin özel çadır tedarikçisi veya sponsorudur:

 

2002-2021 Çin İthalat ve İhracat Fuarı

1996-2021 Çin Uluslararası Havacılık ve Uzay Fuarı

Kolombiya'da 2010 Konseri

2010 Guangzhou Asya Oyunları

2010 Umman Ulusal Günü'nün 40. Yıldönümü

2011 Le Mans Grand Prix'si

2011 Shenzhen Üniversite Oyunları

2012 Güney Afrika ANC Partisi 100. Yıldönümü Kutlaması

2013-2014 Çin Büyük Rallisi

2013-2019 Çin Kupası Uluslararası Regatta

2013 Abu Dabi Uluslararası Deniz Limanı için Depo Çadırı

2014-2019 Çin Açık Tenis Turnuvası

2015-2019 Longines Binicilik Pekin Ustaları

2015 Uluslararası IAAF Dünya Şampiyonası Pekin

2015-2018 WTA ELITE TROPHY ZHUHAI

2016 Liri Yapı, “Yüksek Performanslı Tekstil Esnek Üretim ve Uygulaması” adlı Ulusal Anahtar Araştırma ve Geliştirme programına katıldı.

2019 WTA Finalleri Shenzhen

2021Çin Halk Cumhuriyeti 14. Ulusal Oyunları

Firmamız
 • Geçmiş
 • Hizmet
 • Ekibimiz

Liri Tarihi

 

2022

Ocak 2022'de 24. Pekin Kış Olimpiyat Oyunları'na ve 13. Kış Paralimpik Oyunları'na yardımcı olacağız ve etkinlik için 15.000 metrekare çadır sağlayacağız.
Mart 2022'de, spor inşaatı endüstrisinde yeni bir yarış pisti açmak için Liri Air Dome Technology (Guangdong) Co., Ltd. resmi olarak kuruldu.
Nisan 2022'de Şangay'daki salgın önleme misyonuna ulaşılması gerekiyor, dört gün içinde hastane barınağı olarak kullanılan 50.000 metrekarelik çadırlar kurduk.
Temmuz 2022'de Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd.'nin toplam yaklaşık 70.000 metrekarelik arsa alanı ve yaklaşık 38.000 metrekarelik inşaat alanına sahip sermaye artırımı ve üretim genişletme projesinin inşaatına başlandı.
Kasım 2022'de 14. Çin Uluslararası Havacılık ve Uzay Fuarı'na katkı sağlamaya devam ediyor, Zhuhai Air Show'a 24 yıldır eşlik ediyor ve geçici tesisler olarak yaklaşık 40.000 metrekare çadır sağlıyoruz.
2022'de büyük bir teknik atılım yapıldı.45 metre açıklıklı alüminyum alaşımlı elektrikli açılır kapanır çatı yapısı başarıyla geliştirildi ve spor salonlarında pratik uygulamaya alındı.
2022'de şirket, sürekli bağımsız yenilik konusunda ısrar etti ve 16 ürün patenti için başvurdu.

 

2021

1 Şubat 2021'den itibaren orijinal şirket adı "Zhuhai Liri Tent Co., Ltd."resmi olarak "Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd." olarak yeniden adlandırıldı ve VI markası tamamen yükseltildi.
13. Çin Uluslararası Havacılık ve Uzay Fuarı, 2021'deki 24. Çin Pekin Uluslararası Yüksek Teknoloji Fuarı ve 130. Çin İthalat ve İhracat Fuarı (Kanton Fuarı) için bir dizi işlevsel çadır sağlayın.
Çin Halk Cumhuriyeti'nin 14. Oyunlarını (2021 Shaanxi) ve 2022 Olimpiyat ve Paralimpik Kış Oyunlarını (Pekin) güçlü bir şekilde destekleyin.Ayrıca, Çin'deki büyük ölçekli spor etkinlikleri için büyük miktarda çadır ve dış mekan geçici yardımcı tesisler sağlayın.
Alt marka Moxuanju yeni ürünler piyasaya sürdü: TIPI Tent (TIPI), Hexadome Tent & Crossover Dome Tent, Crystal Dome House, Transparent Dome House, Star Tent, Indian Tent, vb. ve devlet onaylı patentleri aldı.Ve art arda Shaanxi, Pekin ve Hubei'de bazı glamping çadır kampları inşa edildi.
Audi Sphere otomobil fuarı, Vanke SIC Super Headquarters Center'ın basın toplantısı ve "Sail to the Greater Bay Area – 2022 Yeni Yıl Konseri" için açık havada geçici çadırlar sağlayın.
Spor kültürünün gelişimini desteklemeye devam edin, yurt içinde ve yurt dışında çok sayıda spor salonu inşa edin ve insanlara her türlü hava koşulunda spor salonları sağlayın.

 

2020

Wuhan'a koştu ve beş gün içinde 3.000 metrekareden fazla çadır kurdu, salgının başlangıcında tıbbi atık acil durum imha merkezi olarak kullanıldı.

Kızıl Haç'a 100.000 RMB nakit ve 4.500 adet maske bağışladı.Zhuhai Şehrinde 2020 yılının "gelişmiş kamu refahı birimi" ve "gelişmiş anti salgın birimi" unvanına sahip olmak.

ABD, Las Vegas'ta düzenlenen CONEXPO con / AGG & IFPE Uluslararası İnşaat Makineleri Fuarı'nda Sany Heavy Industry Group için 2.500 metrekarelik bir açık hava sergi alanı inşa edin.Sergi salonu binası ve iç dekorasyon anahtar teslimi projesini tamamlamak.

Hizmet ticareti için Çin Uluslararası Fuarı için 20.000 metrekareden fazla açık hava geçici sergi salonları sağlayın.

Uğur böceği kubbe glamping çadırı, Pattaya glamping çadırı, Hawaii glamping çadırı, modüler glamping kutusu vb. dahil olmak üzere bir dizi yeni ürünün araştırılması ve geliştirilmesi ve 8 ürün patenti kazandı.

Uluslararası spor etkinliklerini desteklemeye devam edin.6. Asya plaj oyunlarının ortağı oldu ve 40.000 metrekareden fazla açık hava geçici çadır salonları sağladı.

 

2019

Teknolojik yenilik: İlk ve en büyük 80m Poligon Çadır geliştirildi ve pazara sunuldu.
F1 Bahreyn Grand Prix'si için 60m ve 30m Jeodezik Kubbe Çadır Temini
Motegi Japonya'daki Ferrari Araba Yarışı Etkinliği için VIP İzleme Salonu olarak Arcum Çadırları sağlanması.
Moon Island Changsha'da Roland Garros için 6000m² Tenis Parkı İnşası.
7. CISM Askeri Dünya Oyunları için Güvenlik Kontrol Çadırları ve İşlevsel Dinlenme Çadırları Temini.
Shanghai Louke Group ile birlikte.MAGIC3 ve Jump10 için 60m Büyük Prefabrik Çadır Stadyumu inşa ettik.
Hunan Leyun Spor ve Kültür Şirketi için Changsha, Wuxi, Hefei gibi farklı şehirlerde NBA Basketbol Parkı inşa etmek.
Liri Tent'in yan kuruluşu kuruldu: MOXUANJU Architecture Technology Co.,ltd
ve Sichuan Eyaleti, Guangxi Eyaleti, Xijiang Eyaleti, Ningxia Eyaleti ve Shangdong Eyaletinde farklı çadır kampları kurdu.

 

2018

Liri Tent, 2018'de yeni bir atılım başlattı, 500mm x 150mm'ye ulaşan profil boyutunu ve 70m ila 80m arasında maksimum açıklığı başlattı.
Geliştirilen montaj stadyum çadır yapısı ve yaklaşık 20.000 metrekarelik tüm hava koşullarına uygun futbol stadyumu ve Changsha Moon Island'da BKS Happy World Boks Parkı inşa edildi.
Gerilebilir membran yapıya sahip otel çadırlarının montajı geliştirildi, Sichuan Eyaleti, Ganzi Tibet Özerk İli'nin turistik manzaralı noktasında ilk kez beş yıldızlı bir otel "beş yıldızlı" ile karşılaştırılabilir bir otel çadır yapısı inşa edildi.
Liri Tent'in bir alt markası olarak oluşturulan Zhuhai Moxuanju Architecture Technology Co., Ltd. kuruldu.
Sıcak Tebrikler Liri Changsha Şubesi resmen kuruldu, pazar geliştirdi ve Orta Çin bölgesine hizmet etti.
Liri Tent, 20 yıldır hava gösterisine katıldı, "12. Çin Airshow Çadır İnşaatı Özel Hizmet Sağlayıcısı" unvanını aldı ve 80.000 metrekareden fazla çadır binası sağladı, ki bu, geçmiş tüm Çin Hava Gösterileri arasında en büyüğüdür.

 

2017

LIRI TENT'e "Guangdong Eyaletinin Marka Ürünleri" unvanı verildi
Bir zemin müziği konseri için geçici bir salon olarak sağlanan 50 m açıklıklı, 6 m saçak yüksekliğindeki dev çadır
11. Çin Kupası Uluslararası Regatta 2017'nin Destek Ortağı
Magic Modular Tent geliştirildi ve üretime başlandı
Dünyanın en büyük 60m çapındaki jeodezik kubbeli çadırı, müşterilerin süper geniş alanlarına yönelik özel gereksinimleri karşılamak için geliştirildi.
Termal Küp Yapıya "Çin Malı Güzelliği" unvanı verildi
"Guangdong Eyaletinin Yüksek Teknoloji Ürünü" unvanı Pagoda Çadırı ve Arcum Çadırına yeniden verildi
Liri Çadırı'nın 20. Yıl Kutlaması "Özgünlüğün Mirası / Minnetle İlerlemek" yeni fabrikanın kutlama çadırında başarıyla gerçekleştirildi.

 

2016

LIRI TENT, ulusal önemli araştırma ve geliştirme projelerinden biri olan "Yüksek Performanslı Tekstil Yapısı ve Yumuşak Malzeme Üretimi ve Uygulaması"na katılmıştır.

LIRI TENT, kalite yönetim sistemi ISO9001:2015, Çevre Yönetim Sistemi ISO14001:2004 ve İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi OHSAS18001:2009 sertifikalarına sahiptir.

China Airshow ile 20 yıldır işbirliği yaparak, 50m açıklıklı çadırlar, 10m açıklıklı çift katlı çadır ve diğer ebatlar sağlandı, toplam alan 50.000 metrekareye ulaştı ve bu, China Airshow tarihinin en büyüğü.

2016 Doğu Asya Ticaret Fuarı'nın seçkin çadır tedarikçisi, sergi salonları için kullanılan 40m açıklıklı, 8m saçak yüksekliğine sahip çift katlı kavisli çadırlar, toplam alan 20.000 metrekare

"Vincent Van Gogh ile Tanışın" filminin dünya prömiyeri için geçici bir müze olarak inşa edilen 30m X 60m boyutlarında, 8m saçak yüksekliğinde çift katlı termo çatı küp yapısı inşa edilmiştir.

Modüler çadır yapıları için yeni uygulama, 30m açıklıklı termo çatı küp yapısı geçici bir süpermarket için kullanıldı

"Automobile Federation Fomula E Championship" Hong Kong Stop ile işbirliğini kazanan çeşitli çadırlar için toplam alan 12.000 metrekaredir.

Geçici bir "Sihir Gösterisi" tiyatrosu için Çin'deki en yüksek saçak yüksekliğine (10 m) sahip 50 m açıklıklı devasa bir çadır inşa etmek

2016 Tangshan Dünya Bahçe Bitkileri Fuarı'na 60.000 metrekarelik çadır temin edildi

LIRI TENT, 2016 yılında bugüne kadar toplam 23 patent olmak üzere 8 patent almıştır.

 

2015

Liri Tent, "Ulusal Yüksek Teknoloji İşletmeleri" kimlik doğrulamasını aldı

"Guangdong Ünlü Ticari Markasını" kazandı

IAAF Dünya Şampiyonası PEKİN 2015 için Büyük Çadırın belirlenmiş tedarikçisi.

WTA Elite Trophy Zhuhai'nin Resmi Çadır Tedarikçisi.

2015 Longines Binicilik Beijing Masters'ın çadır tedarikçisi.

Çin Açık Tenis Turnuvası Özel Çadır Tedarikçisi

 

2014

Liri Endüstri Parkı genişletme kullanımları için 70.000 m2'lik arazinin satın alınması.Tüm alüminyum çerçeve işleme hattına CNC sayısal kontrol makinesini tanıtın.Almanya'dan PVC çamaşır makinesini tanıtan tek Çinli çadır şirketi.

30m x 110m Küp Çift Katlı Yapı ile China Open 2014 Sponsoru.

 

2013

Etkinlik için kamp çadırları sağlayan 2013 China Cross Country Rally'nin resmi çadır tedarikçisi ve sponsoru ödülüne layık görüldü.

Medya ve kontrol merkezi için çadırlar sağlayan China Cup International Regatta'nın çadır tedarikçisi ödüllendirildi.

Uluslararası marka Hennessy'nin Guangzhou Music Artistry'si için 50m genişliğinde büyük etkinlik çadırları sağlamak.

Fransız moda markası Dior'un dünya turunun Hong Kong istasyonu için birinci sınıf şeffaf ziyafet çadırları sağlamak.

Toplamda 13.000 metrekareye ulaşan Pekin Bira Festivali için 40m ve 50m genişliğinde büyük net açıklıklı bira festivali çadırları sağlamak.

Yeni Ürünler Araştırma ve Geliştirme:

1. Isı Yalıtım Küp Yapı Çadırı;

2. Küp Yapı Çift Katlı Çadır;

3. Hangar Çadırı;

4. Pagoda Çadırları için en son sabitleme sisteminin uygulanması ve ulusal faydalı model patentinin alınması.

2013 yılında Liri Tent, ihracat için muazzam büyüme ile istikrarlı büyümesini sürdürdü.Liri Tent ayrıca Zhuhai ekonomik kıyaslama girişiminin fahri unvanını kazandı.

"Açık Hava Etkinliği Çift Katlı Çadır", "GMC Innovation China 2013 Yenilikçi Ürün" Ödülü ile Onurlandırıldı.

Zhuhai Liri çadırı, "Çin Malı Güzelliği" 2013'te Mansiyon Ödülü'nü kazandı — Clear Span Aluminium Decagonal Tent'in gelişmiş tasarımı.

 

2012

Clear Roof Şişme Depo çadırını ve Çift Katlı çadırı bağımsız olarak tasarladı ve üretti.

Çin'deki 9. Zhuhai Air Show'un Özel tedarikçisi ve 111. Çin İthalat ve İhracat Fuarı'nın (Kanton Fuarı) çadır tedarikçisi.

Pekin ve Guangzhou Şubeleri kuruldu.

Çadır ihracat hacminde Çin'in önde gelen çadır şirketi (Çin Gümrük İstatistiklerinden alınan bilgiler).

 

2011

2011 Shenzhen Dünya Üniversite Oyunları için 40.000 milyonun üzerinde çadır sağlanan belirlenmiş çadır tedarikçileri.LIRI Çadırı, 110. Çin İthalat ve İhracat Fuarı (Kanton Fuarı) için geçici sergi salonları olarak 16.000 m2'lik 40x60m büyük çadırlar sağladı.

France Le Mans (Zhuhai) yarışları için belirlenen çadır tedarikçisi, 4.000 m2 VIP ağırlama çadırı sağladı.Dünyanın en büyük 60 m açıklıklı çadırını bağımsız olarak geliştirdi ve üretti (ana profil boyutu: 400x170x7/10mm).Üretim tesisi 5.000 m2 genişletilerek 18.000 m2 inşaat alanı haline getirildi.

 

2010

LIRI Çadırı, 2010 Guangzhou Asya Oyunları'nın özel çadır sponsoru olarak atandı ve etkinlik için 60.000 m2'nin üzerinde bir alan sağladı.

LIRI, Güney Afrika'daki Dünya Kupası, Çin'deki Harbin Bira Festivali ve Dalian Bira Festivali ve Hindistan'daki İngiliz Milletler Topluluğu Oyunları için çadır sağladı.

Eğimli Çadır ve Arcum Çadır Sistemini bağımsız olarak geliştirdi ve üretti.

 

2009

Büyük Çadır sistemini bağımsız olarak geliştirdi ve üretti (açıklık: 50m, ana profil boyutu: 350x128x7/11mm).105. Kanton Fuarı'na 40m açıklıklı çadır tedarik etti.

 

2008

LIRI Çadır fabrikası LIRI Endüstri Parkı'na taşındı ve çadır sistemleri üretimi, satışı ve kiralaması konusunda uzmanlaştı.

LIRI Çadırı, Qingdao Uluslararası Bira Festivali'ne 15.000 m2'nin üzerinde çadır sağladı.Net açıklık 15 m ila 30 m arasında değişiyordu.Büyük Çadır sistemini bağımsız olarak geliştirdi ve üretti (açıklık: 30m-40m ana çerçeve profil boyutu: 300x125x5/8mm).

 

2007

LIRI Çadır Endüstri Parkı yatırımı yapıldı ve inşa edildi.12.000 m2'si inşaat alanı olmak üzere 35.000 m2'lik bir alanı kaplamaktadır.

 

2006

Big Tent serisini bağımsız olarak geliştirdi ve üretti (açıklık: 20-30m, ana çerçeve profil boyutu: 256x121x5mm).Big Tent sistemleri 100. Çin İthalat ve İhracat Fuarı'nda (Kanton Fuarı) büyük miktarlarda kullanıldı.

 

2005

Big Tent sistemini bağımsız olarak geliştirdi ve üretti (açıklık: 10-25, ana çerçeve profil boyutu: 204x110x4mm).Açıklıklı 20m'lik büyük çadırlar, bu yıl Liuzhou Emlak için yaygın olarak kullanıldı.

 

2004

Tatil Çadırı sistemini bağımsız olarak geliştirdi ve üretti (açıklık: 6-15m, ana profil boyutu: 122x68x3mm).

 

2003

Pagoda Çadırı sistemini bağımsız olarak geliştirip üretti ve Uni-President Enterprise Corp., Qingqi Motorcycle ve diğer bazı yarış şirketlerinin belirlenmiş reklam çadırı tedarikçisi oldu.

 

2002

Gala Çadır serisini bağımsız olarak geliştirdi ve üretti (açıklık: 10-18m, ana profil boyutu: 166x88x3mm).

LIRI Çadırı bu yıl ithalat ve ihracat lisansı almakla birlikte gelişmiş ülke ve bölgelere de büyük ölçüde ihracat yapmaya başlamıştır.

 

2001

Çin İthalat ve İhracat Fuarı'nda (Kanton Fuarı) güvenlik, yemek ve kayıt için çadır tedarik etmek için ilk yıl.

 

1999

Alüminyum alaşımlı yapı Bahçe Çadırını (Çardak Çadırı) bağımsız olarak geliştirdi ve üretti ve ilk kez ihraç etti.Bahçe Çadırı, Makao'daki 1999 Uluslararası Plaj Voleybolu Turnuvası için kullanıldı.

 

1998

Çin'de alüminyum alaşımlı modüler montajlı Parti Çadırını (açıklık 6-12m, ana çerçeve profil boyutu: 82x48x3mm, PT serisi) kendi geliştiren ve üreten ilk şirket.

2. China International Air Show'a firmamızdan PT serisi çadırlar büyük miktarlarda tedarik edildi.

 

1997

LIRI Çadırı kuruldu.LIRI ayrıca bu yıl katlanır reklam çadırını bağımsız olarak geliştirdi ve üretti.Ticari amaçlı çadırı (reklam işlevi için kullanılan Katlanır Çadırlar) üreten ve tasarlayan ilk Çinli şirket.

 

 

Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İthalatçı

İhracatçı

Satıcı

Markalar : Liri Tent Technology

No. Çalışanları : 450~500

Yıl kurulan : 1997

İhracat p.c : 60% - 70%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd Sertifikalar Çin Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd Sertifikalar Çin Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd Sertifikalar Çin Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd Sertifikalar