Ana sayfa

Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd

şirket Profili

                                            Çin Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd şirket Profili 0

 

1997 yılında kurulan Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd, esas olarak alüminyum ve PVC açık açıklıklı çadır yapı sisteminin tasarımı, üretimi, satışı ve kiralanmasıyla uğraşmaktadır.Liri Tent, büyük sergiler, festivaller, etkinlik etkinlikleri, spor ve depolama için her türlü geçici alan talebini esnek dış mekan mobil yapıları sağlayarak karşılamaya odaklanır.20 yılı aşkın denemeler ve zorluklarla çadır üretiminin öncüsü olan Liri Tent, “Yüksek Teknoloji Şirketi” ödülüne layık görüldü.Liri Çadır Xinqing Bilim ve Teknoloji Endüstri Parkı, Zhuhai, Çin'de bulunuyor.Şirket, 300 milyon RMB toplam varlığa, 500'den fazla çalışana ve 121.600 m2 fabrika inşaat alanına ulaştı.Ayrıca ABD, Afrika, Tayland, Pekin, Guangzhou, Şanghay ve Changsha'da şubeleri bulunmaktadır.

 

                                             Çin Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd şirket Profili 1


Çadır sektörünün lider firmalarından biri olan Liri, inovasyon ruhu ile hızlı gelişimi sürekli desteklemektedir.Liri Çadır Almanya TÜV ISO9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi, ISO14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi Belgesi, OHSAS18001:2009 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi'ni kazandı.Liri, 2007 yılında 7s Üretim Yönetim Sistemini, 2008 yılında ERP sistemini, 2012 yılında Barkod Yönetim sistemini devreye alarak gelişmiş yazılım sistemi ile kurumsal kaynakların makul ve verimli bir şekilde tahsisini gerçekleştirdi. Liri ayrıca robotik kaynak merkezi, CNC alüminyum profil işleme konusunda öncüdür. merkezi, CNC PVC kesme makineleri ve Alman ithal otomatik PVC kumaş yıkama makinesi.Bu ekipmanların tümü üretim verimliliğini artırır.

 

                                             Çin Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd şirket Profili 2

 

Üstün üretim teknikleri ve çekirdek çadır teknolojilerine hakim profesyonel mühendis ekibi ile Liri Tent, düzinelerce ulusal buluş patenti aldı, 45 çadır serisi 359 tek üründen oluşan bir ürün hattı geliştirdi.

 

                                             Çin Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd şirket Profili 3

 

20 yılı aşkın bir süredir, yüksek kaliteli ve güvenli çadır ürünlerinin yanı sıra verimli, esnek ve çeşitlendirilmiş hizmetleriyle Liri Tent, dünyanın her yerindeki müşterilerden büyük itibarlar kazandı.Liri Çadır ürünleri 120'den fazla ülke ve bölgeye ihraç edilmiş ve 18 yıl üst üste çadır ihracatında lider konumunu korumuştur.Liri Tent, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok sayıda yerel ve uluslararası etkinliğin özel çadır tedarikçisi veya sponsorudur:

 

2002-2021 Çin İthalat ve İhracat Fuarı

1996-2021 Çin Uluslararası Havacılık ve Uzay Fuarı

Kolombiya'da 2010 Konseri

2010 Guangzhou Asya Oyunları

2010 Umman Ulusal Günü'nün 40. Yıldönümü

2011 Le Mans Grand Prix'si

2011 Shenzhen Üniversite Oyunları

2012 Güney Afrika ANC Partisi 100. Yıldönümü Kutlaması

2013-2014 Çin Büyük Rallisi

2013-2019 Çin Kupası Uluslararası Regatta

2013 Abu Dabi Uluslararası Deniz Limanı için Depo Çadırı

2014-2019 Çin Açık Tenis Turnuvası

2015-2019 Longines Binicilik Pekin Ustaları

2015 Uluslararası IAAF Dünya Şampiyonası Pekin

2015-2018 WTA ELITE TROPHY ZHUHAI

2016 Liri Yapı, “Yüksek Performanslı Tekstil Esnek Üretim ve Uygulaması” adlı Ulusal Anahtar Araştırma ve Geliştirme programına katıldı.

2019 WTA Finalleri Shenzhen

2021Çin Halk Cumhuriyeti 14. Ulusal Oyunları

Firmamız
 • Geçmiş
 • Hizmet
 • Ekibimiz

Liri Tarihi

 

2021

1 Şubat 2021'den itibaren, orijinal şirket adı "Zhuhai Liri Tent Co., Ltd."resmi olarak “Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd.” olarak yeniden adlandırıldı ve VI markası tamamen yükseltildi.
13. Çin Uluslararası Havacılık ve Uzay Fuarı, 2021'deki 24. Çin Pekin Uluslararası Yüksek Teknoloji Fuarı ve 130. Çin İthalat ve İhracat Fuarı (Kanton Fuarı) için bir dizi işlevsel çadır sağlayın.
Çin Halk Cumhuriyeti'nin 14. Oyunlarını (2021 Shaanxi) ve 2022 Olimpik ve Paralimpik Kış Oyunlarını (Pekin) güçlü bir şekilde destekleyin.Ayrıca, Çin'deki büyük ölçekli spor etkinlikleri için büyük miktarda çadır ve açık hava geçici yardımcı tesisler sağlayın.
Alt marka Moxuanju yeni ürünler piyasaya sürdü: TIPI Çadır (TIPI), Hexadome Çadır ve Çapraz Kubbeli Çadır, Kristal Kubbe Ev, Şeffaf Kubbe Ev, Star Çadır, Hint Çadırı, vb. ve devlet onaylı patentleri aldı.Ve Shaanxi, Beijing ve Hubei'de art arda bazı göz kamaştırıcı çadır kampları inşa edildi.
Audi Sphere otomobil fuarı, Vanke SIC Süper Karargah Merkezi'nin basın toplantısı ve “Büyük Körfez Bölgesine Yelken – 2022 Yeni Yıl Konseri” için dış mekan geçici çadırları sağlayın.
Spor kültürünün gelişimini desteklemeye, yurtiçinde ve yurtdışında çok sayıda spor salonu inşa etmeye ve insanlara her türlü hava koşuluna uygun spor salonları sağlamaya devam etmek.

 

2020

Vuhan'a koştu ve beş günde 3.000 metrekareden fazla çadır kurdu, salgının başlangıcında tıbbi atık acil durum imha merkezi olarak kullanıldı.

Kızıl Haç'a 100.000 RMB nakit ve 4.500 parça maske bağışladı.Zhuhai Şehrinde 2020 yılının "gelişmiş kamu refah birimi" ve "gelişmiş anti salgın birimi" başlıklı olmak.

ABD, Las Vegas'taki CONEXPO con / AGG & IFPE Uluslararası İnşaat Makineleri Fuarı'nda Sany Heavy Industry Group için 2.500 metrekarelik bir açık hava sergi alanı inşa edin.Sergi salonu binasının ve iç dekorasyonunun anahtar teslim projesini tamamlayın.

Çin Uluslararası Fuarı için hizmet ticareti için 20.000 metrekareden fazla açık hava geçici sergi salonu sağlayın.

Uğur böceği kubbe glamping çadırı, Pattaya glamping çadırı, Hawaii glamping çadırı, modüler glamping kutusu vb. dahil olmak üzere bir dizi yeni ürünün araştırılması ve geliştirilmesi ve 8 ürün patenti kazandı.

Uluslararası spor etkinliklerini desteklemeye devam edin.6. Asya plaj oyunlarının ortağı oldu ve 40.000 metrekareden fazla açık hava geçici çadır salonu sağladı.

 

2019

Teknolojik yenilik: İlk ve en büyük 80m Poligon Çadır geliştirildi ve pazarlandı.
F1 Bahreyn Grand Prix için 60m ve 30m Jeodezik Kubbeli Çadırların Sağlanması
Motegi Japonya'daki Ferrari Araba Yarışı Etkinliği için VIP İzleme Salonu olarak Arcum Çadırları sağlanması.
Moon Island Changsha'da Roland Garros için 6000m2 Tenis Parkı inşa ediyor.
7. CISM Askeri Dünya Oyunları için Güvenlik Kontrol Çadırları ve Fonksiyonel Dinlenme Çadırları sağlamak.
Shanghai Louke Group ile birlikte.MAGIC3 ve Jump10 için 60m Büyük Prefabrik Çadır Stadyumu inşa ettik.
Changsha, Wuxi, Hefei gibi farklı şehirlerde Hunan Leyun Spor ve Kültür Şirketi için NBA Basketabll Parkı inşa etmek.
Liri Tent'in bağlı kuruluşu kuruldu: MOXUANJU Architecture Technology Co., ltd
ve Sichuan Eyaleti, Guangxi Eyaleti, Xijiang Eyaleti, Ningxia Eyaleti ve Shangdong Eyaleti'nde farklı tipte çadır kampları inşa etti.

 

2018

2018 yılında yeni bir atılım gerçekleştiren Liri Tent, 500mm x 150mm ve maksimum 70m ila 80m açıklığa ulaşan tanıtılan profil boyutunu başlattı.
Montaj stadyumu çadır yapısı geliştirildi ve Changsha Ay Adası'nda yaklaşık 20.000 metrekarelik tüm hava koşullarına uygun futbol stadyumu ve BKS Happy World Boks Parkı inşa edildi.
Gerilebilir membran yapıya sahip otel çadırlarının montajı geliştirildi, Sichuan Eyaleti, Ganzi Tibet Özerk İli'nin turistik manzaralı noktasında ilk kez beş atarlı bir otel "beş yıldızlı" ile karşılaştırılabilir bir otel çadır yapısı inşa edildi.
Liri Tent'in bir alt markası olarak oluşturulan Zhuhai Moxuanju Architecture Technology Co., Ltd. kuruldu.
Sıcak Tebrikler Liri Changsha Şubesi resmen kuruldu, pazar geliştirdi ve Orta Çin bölgesine hizmet etti.
Liri Tent, 20 yıldır hava gösterisine katıldı, "12. Çin Hava Gösterisi Çadır İnşaatı Özel Hizmet Sağlayıcısı" unvanını aldı ve geçmiş Çin Hava Gösterileri arasında en fazla olan 80.000 metrekareden fazla çadır binası sağladı.

 

2017

LIRI TENT'e "Guangdong Eyaletinin Marka Ürünleri" unvanı verildi.
Yer müziği konseri için geçici bir salon olarak 6m saçak yüksekliğine sahip 50m açıklıklı devasa bir çadır sağlandı.
11. Çin Kupası Uluslararası Regatta 2017'nin Destekleyici Ortağı
Magic Modüler Çadır geliştirildi ve üretime alındı
Dünyanın en büyük 60 m çapındaki jeodezik kubbe çadırı, müşterilerin süper geniş alanı için özel gereksinimleri karşılamak için geliştirildi.
Termal Küp Yapısına "Çin Malı'nın Güzelliği" ünvanı verildi
"Guangdong Eyaletinin Yüksek Teknoloji Ürünü" unvanı yine Pagoda Çadırı ve Arcum Çadırına verildi
"Özgünlüğün Mirası / Şükranla İlerlemek" Liri Çadırının 20. Yıl Kutlaması yeni fabrikanın kutlama çadırında başarıyla gerçekleştirildi.

 

2016

LIRI TENT, ulusal önemli araştırma ve geliştirme projelerinden birine katılmıştır - "Yüksek Performanslı Tekstil Yapısı ve Yumuşak Malzeme İmalatı ve Uygulaması", LIRI, çadırların ana malzemesinin öncü araştırmalarını teşvik etmede kilit bir rol oynamaktadır.

LİRİ ÇADIR kalite yönetim sistemi ISO9001:2015, Çevre Yönetim Sistemi ISO14001:2004 ve İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi OHSAS18001:2009 belgelerine sahiptir.

China Airshow ile 20 yıldır işbirliği yapan 50m açıklıklı çadırlar, 10m açıklıklı çift katlı çadır ve diğer ebatlar sağlandı, toplam alan China Airshow tarihinin en büyüğü olan 50.000 metrekareye ulaştı.

2016 Doğu Asya Ticaret Fuarı'nın seçkin çadır tedarikçisi, sergi salonları için 8m saçak yüksekliğine sahip 40m açıklıklı çift katlı arcum çadırlar kullanıldı, toplam alan 20.000 metrekaredir.

8m saçak yüksekliğine sahip 30m X 60m çift katlı termo çatı küp yapısı, "Vincent Van Gogh ile Tanışın"ın dünya prömiyeri için geçici bir müze olarak inşa edildi.

Modüler çadır yapıları için yeni uygulama, geçici bir süpermarket için 30m açıklıklı termo çatı küp yapısı kullanıldı

"Otomobil Federasyonu Fomula E Şampiyonası" Hong Kong Durağı ile işbirliğini kazanan, çeşitli çadırların toplam alanı 12.000 metrekaredir.

Geçici bir "Magic Show" tiyatrosu için Çin'de en yüksek saçak yüksekliğine (10m) sahip 50m açıklıklı devasa bir çadır inşa etmek

2016 Tangshan Dünya Bahçe Bitkileri Fuarı'na 60.000 metrekare çadır temin edildi

LİRİ ÇADIR 2016 yılında 8 patent, bugüne kadar toplam 23 patent almıştır.

 

2015

Liri Tent, "Ulusal Yüksek Teknoloji İşletmeleri" kimlik doğrulamasını aldı

"Guangdong Ünlü Ticari Markasını" kazandı

IAAF Dünya Şampiyonası PEKİN 2015 için Büyük Çadırın belirlenmiş tedarikçisi.

WTA Elite Trophy Zhuhai için Resmi Çadır Tedarikçisi.

2015 Longines Binicilik Beijing Masters'ın çadır tedarikçisi.

Çin Açık Tenis Turnuvası Özel Çadır Tedarikçisi

 

2014

Liri Endüstri Parkı genişletme kullanımları için 70.000 m2 arazi alımı.Tüm alüminyum çerçeve işleme hattına CNC sayısal kontrol makinesini tanıtın.Almanya'dan PVC çamaşır makinesini tanıtan tek Çinli çadır firması.

30m x 110m Küp Çift Katlı Yapı ile China Open 2014 Sponsoru.

 

2013

Etkinlik için kamp çadırları sağlayan 2013 Çin Kros Rallisi'nin resmi çadır tedarikçisi ve sponsoru olarak ödüllendirildi.

Medya ve kontrol merkezi için çadırlar sağlayan China Cup International Regatta'nın çadır tedarikçisine layık görüldü.

Uluslararası marka Hennessy'nin Guangzhou Music Artistry için 50m genişliğinde büyük etkinlik çadırları sağlamak.

Fransız en iyi moda markası Dior'un dünya turunun Hong Kong istasyonu için birinci sınıf şeffaf ziyafet çadırları sağlamak.

Pekin Bira Festivali için toplamda 13.000 metrekarelik genişliğe sahip 40m ve 50m genişliğinde büyük açık alanlı bira festivali çadırları sağlamak.

Yeni Ürünler Araştırma ve Geliştirme:

1. Isı Yalıtım Küp Yapısı Çadırı;

2. Küp Yapısı Çift Katlı Çadır;

3. Hangar Çadırı;

4. Pagoda Çadırları için en son sabitleme sisteminin uygulanması ve ulusal faydalı model patentinin elde edilmesi.

2013 yılında, Liri Çadır, ihracat için muazzam büyüme ile istikrarlı büyümeyi sürdürdü.Liri Çadır ayrıca Zhuhai ekonomik kıyaslama girişiminin fahri unvanını kazandı.

“Açık Hava Etkinliği Çift Katlı Çadır” “GMC Innovation China 2013 Yenilikçi Ürün” Ödülü ile Onurlandırıldı.

Zhuhai Liri çadırı, "Çin'de Yapılan Güzelliğin" 2013 - Clear Span Alüminyum Ongen Çadırın gelişmiş tasarımında Mansiyon Ödülünü kazandı.

 

2012

Clear Roof Şişme Depo çadırı ve Double Decker çadırını bağımsız olarak tasarladı ve üretti.

Çin'deki 9. Zhuhai Air Show'un münhasır tedarikçisi ve 111. Çin İthalat ve İhracat Fuarı'nın (Kanton Fuarı) çadır tedarikçisi.

Pekin ve Guangzhou Şubeleri kuruldu.

Çadır ihracat hacmi için önde gelen Çinli çadır şirketi (Çin Gümrük İstatistiklerinden alınan bilgiler).

 

2011

Sağlanan 40.000m'den fazla çadır ile 2011 Shenzhen Dünya Üniversite Oyunları için belirlenmiş çadır tedarikçileri.LIRI Tent, 110. Çin İthalat ve İhracat Fuarı (Kanton Fuarı) için geçici sergi salonu olarak 16.000 m2'lik 40x60m büyük çadır sağladı.

France Le Mans (Zhuhai) yarışları için belirlenmiş çadır tedarikçisi, 4.000 m2 VIP ağırlama çadırı sağladı.Dünyanın en büyük 60 m açıklıklı çadırını bağımsız olarak geliştirdi ve üretti (ana profil boyutu: 400x170x7/10mm).Üretim tesisi 5.000 m2 büyütülerek 18.000 m2 inşaat alanına dönüştürülmüştür.

 

2010

LIRI Tent, 2010 Guangzhou Asya Oyunları'nın özel çadır sponsoru olarak atandı ve etkinlik için 60.000 m2'den fazla alan sağladı.

LIRI, Güney Afrika'daki Dünya Kupası, Çin'deki Harbin Bira Festivali ve Dalian Bira Festivali ve Hindistan'daki İngiliz Milletler Topluluğu Oyunları için çadır tedarik etti.

Eğimli Çadır ve Arcum Çadır Sistemini bağımsız olarak geliştirdi ve üretti.

 

2009

Büyük Çadır sistemini bağımsız olarak geliştirdi ve üretti (açıklık: 50m, ana profil boyutu: 350x128x7/11mm).105. Kanton Fuarı'na 40m açıklıklı çadır tedarik etti.

 

2008

LİRİ Çadır fabrikası, LİRİ Endüstri Parkı'na taşındı ve çadır sistemleri üretimi, satışı ve kiralama konusunda uzmanlaştı.

LIRI Çadırı, Qingdao Uluslararası Bira Festivali'ne 15.000 m2'nin üzerinde çadır sağladı.Net açıklık 15m ila 30m arasında değişiyordu.Büyük Çadır sistemini bağımsız olarak geliştirdi ve üretti (açıklık: 30m-40m ana çerçeve profil boyutu: 300x125x5/8mm).

 

2007

LİRİ Çadır Sanayi Parkı yatırımı yapıldı ve inşa edildi.12.000 m2 inşaat alanı dahil 35.000 m2'lik bir alanı kaplamaktadır.

 

2006

Big Tent serisini bağımsız olarak geliştirdi ve üretti (açıklık: 20-30m, ana çerçeve profil boyutu: 256x121x5mm).100. Çin İthalat ve İhracat Fuarı'nda (Kanton Fuarı) Büyük Çadır sistemleri büyük miktarlarda kullanıldı.

 

2005

Big Tent sistemini bağımsız olarak geliştirdi ve üretti (açıklık: 10-25, ana çerçeve profil boyutu: 204x110x4mm).20 m açıklıklı büyük çadırlar, bu yıl Liuzhou Emlak için yaygın olarak kullanıldı.

 

2004

Tatil Çadırı sistemini bağımsız olarak geliştirdi ve üretti (açıklık: 6-15m, ana profil boyutu: 122x68x3mm).

 

2003

Pagoda Çadır sistemini bağımsız olarak geliştirdi ve üretti, ayrıca Uni-President Enterprise Corp., Qingqi Motorcycle ve diğer birkaç yarış şirketinin belirlenmiş reklam çadırı tedarikçisi oldu.

 

2002

Gala Çadır serisini bağımsız olarak geliştirdi ve üretti (açıklık: 10-18m, ana profil boyutu: 166x88x3mm).

LİRİ Çadır bu yıl ithalat ve ihracat lisansını alarak gelişmiş ülke ve bölgelere büyük çapta ihracat yapmaya başlamıştır.

 

2001

Çin İthalat ve İhracat Fuarı'nda (Kanton Fuarı) güvenlik, yemek ve kayıt için çadır tedarik etmek için ilk yıl.

 

1999

Alüminyum alaşımlı yapıdaki Bahçe Çadırını (Gazebo Çadırı) bağımsız olarak geliştirip üretti ve ilk kez ihraç etti.Bahçe Çadırı, Makao'daki 1999 Uluslararası Plaj Voleybolu Turnuvası için kullanıldı.

 

1998

Çin'de alüminyum alaşımlı modüler montajlı Parti Çadırını kendi geliştiren ve üreten ilk şirket (6-12m açıklık, ana çerçeve profil boyutu: 82x48x3mm, PT serisi).

Şirketimizin PT serisi çadırları, 2. Çin Uluslararası Hava Fuarı'na büyük miktarlarda tedarik edildi.

 

1997

LİRİ Çadır kuruldu.LIRI ayrıca bu yıl katlanır reklam çadırını bağımsız olarak geliştirdi ve üretti.Ticari amaçlı çadırı (reklam işlevi için kullanılan Katlanır Çadırlar) üreten ve tasarlayan ilk Çinli şirket.

 

 

Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İthalatçı

İhracatçı

Satıcı

Markalar : Liri Tent Technology

No. Çalışanları : 450~500

Yıl kurulan : 1997

İhracat p.c : 60% - 70%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd Sertifikalar Çin Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd Sertifikalar Çin Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd Sertifikalar Çin Liri Architecture Technology (Guangdong) Co., Ltd Sertifikalar